Кіт Матроскін

Сметана «Простоквашино» отримала знак «Чистоту збережено»

Наша сметанка така смачна, тому що ми робимо її із чистого молока! І це підтверджено Центром незалежних експертиз «ТЕСТ».

Фахівці «ТЕСТу» дослідили 13 зразків сметани, з яких 10 – сметана промислового виробництва (магазинна), в тому числі «Простоквашино», і 3 – сметана, придбана на ринках у Києві, Львові, Одесі. Уся «домашня» сметана не впоралася з іспитом на чистоту – в ній було знайдено кишкову паличку. А от промислова сметана, яку ми з вами купуємо у магазині, порадувала мікробіологічною безпекою та достатньою кількістю корисних мікроорганізмів. Серед відмінників чистоти – «Простоквашино».

Але тестування – це лише один крок до знаку «Чистоту збережено». Аби його отримати, «Простоквашино» першим з-поміж усіх вітчизняних виробників відкрило перед інспекторами «ТЕСТу» двері своєї ферми та заводу. Дослідивши, як у «Простоквашино» піклуються про здоров’я корів, як стежать за відсутністю домішок та дотримуються температурного режиму, фахівці «ТЕСТу» без вагань нагородили сметану «Простоквашино» знаком «Чистоту збережено».    

Про що свідчить знак «Чистоту збережено» на сметані «Простоквашино»

Цей знак свідчить про те, що нашу сметану виготовлено із виключно чистого молока! Таке молоко відповідає трьом основним критеріям чистоти:

Здорові корови. Для виготовлення сметани «Простоквашино» ми використовуємо тільки молоко екстра-класу, отримане з перевірених ферм. Тут дбають про здоров’я корів. Наприклад, кожна тварина має власну медичну картку і збалансоване меню. Якщо раптом корова занедужає, її молоко в жодному разі не відправлять на завод. Аби бути впевненими в якості і чистоті сировини, ми ретельно перевіряємо кожну партію молока, що приїхала з ферми на завод. Перш ніж відправити молоко на виробництво, ми робимо тести на відсутність у ньому антибіотиків та проводимо багато інших досліджень.

Без домішок. Чисте молоко, з якого ми робимо нашу сметанку, не повинно містити рослинного жиру, води, соди тощо. Недбалі продавці можуть додавати в молоко воду або речовини, які не дають йому довше скисати. Молоко «Простоквашино» не містить жодних домішок, тому і сметанка така смачна. Ми ретельно стежимо за цим від самого початку, а саме – з ферми. Тому і знаємо, що до складу сметани “Простоквашино” входить лише вершки із чистого молока та бактеріальні закваски.   

Температурний режим. Важливий для того, аби чисте молоко, з якого роблять смачну сметанку «Простоквашино» зберегло всі свої корисні властивості і не скисало. Для цього його потрібно охолоджувати протягом всього процесу виробництва: від надою до полиці магазину. Молоко «Простоквашино» залишається охолодженим на кожному етапі свого шляху. Одразу після надою його охолоджують до температури +4 °C. За такої ж температури його везуть на завод у спеціальних молоковозах. А коли смачна сметанка готова, її доставляють до вашого магазину також за температури +4 °C.

Сметана «Простоквашино»: смачна, бо з чистого молока!

Чи можна впізнати на смак сметану із чистого молока? А ви спробуйте «Простоквашино»! Вона смачна, бо виготовлена із чистого молока. Ласуйте із задоволенням і на здоров’я!